تسلیت مدیر عامل در پی درگذشت دو تار نواز نامی خراسان

 

ذوالفقار عسگری پور از جمله خنیاگران و نوازندگان شاخص دوتار منطقه تربت جام خراسان که  مدتی در بستر بیماری بود شامگاه یکشنبه ۱۶ آذر در سن ۸۲ سالگی دار فانی را وداع گفت. 
استاد ذوالفقار عسگر پور در کنار نورمحمد درپور در زمره استادان و نوازندگان صاحب سبک دوتار در منطقه خراسان و تربت جام و کاشمر بودند و اجراهای او از دو دهه پیش به این سو در جشنواره های مختلف موسیقی مقامی و نیز نواحی ایران در خاطره ها مانده است.
 درگذشت این استاد چیره دست دو تار و خنیاگر نامی منطقه خراسان را به جامعه هنری و فرهنگی و به خصوص اهالی موسیقی تسلیت گفته و برای خانواده آن مرحوم صبر و برای ایشان طلب مغفرت از بارگاه الهی خواستاریم.

                                                                                       پرویز شفاعتی 

مدیر عامل کرشمه 

/ 3 نظر / 12 بازدید
نمايشگاه هاست www.hostexhibition.com

با سلام به شما دوست عزيز : از سايت من ديدن کنيد براي شما يک پيشنهاد خوب دارم تبديل و بلاگ شما به سايت دائمي هاستينگ رايگان هديه ما به شما با من در تماس باشين يا هو اي دي host_iran هاست,هاست رايگان,هاستينگ,فروش هاست,خريد هاست,سرور مجازي,وي پي اس با تشکر[گل] [گل]

غزل

سلام خوبي؟ چند روز پيش يکي از دوستانم سايت زير رو بهم معرفي کرد که باهاش تبادل لينک کنم من فکر کردم تاثيري نداره ، ولي بعد از اين که وبلاگم رو تو اين سايت و سايت هاي شبيهش لينک کردم هر روز بازديد وبلاگم زياد ميشه. خواستم اين سايت رو به تو هم معرفي کنم . حتما تبادل لينک کن چون لذت وبلاگ نويسي تو آمار بالاست.منتظرم.مرسي. http://tabadolelinks.ir

با سلام وعرض تشکر عکس مموجود متعلق به مرحوم کربلایی ذوالفقار نمیباشد