مدیر عامل موسسه کرشمه جناب آقای پرویز شفاعتی طی نشستی با دست اندر کاران موسسه و هم چنین عوامل اجرایی آلبوم آوای کوهستان از زحمات بی شائبه ی همه ی دست اندر کاران فرهنگ و هنر بالاخص کسانی که صادقانه در امر پرورش فرهنگ و هنر فاخر فعالیت دارند تشکر کرد و افزود با اینکه کار در حیطه ی  فرهنگ و هنر بسیار حساس و پر مسولیت می باشد و هم چنین در بسیاری از موارد آورده ی مادی و مالی برای دست اندر کاران به ارمغان نمی آورد، اما بر ماست که نهایت دقت در باروری فرهنگ و هنر فاخر داشته باشیم.

ایشان با تشکر از اساتید موسیقی و پژوهشگر در عرصه ی فرهنگی از زحمات بی دریغ آنان تشکر به عمل آورده و هم چنین با تبریک سال نو و آغاز سال 1394، سالی پر از موفقیت برای همه ی اساتید و پرسنل موسسه خواستار شد و افزود که سال نو که مزین شده به ورود ریاست محترم جمهور ی به خطه ی سرسبز گیلان، امید است که با تشریف فرمایی ایشان تحولی در همه ی زمینه های فرهنگی، هنری در استان گیلان رخ دهد.

آقای شفاعتی افزودند که در سال 1394 برنامه های مدون و مصوب بسیار ارزشمندی در دستور کار موسسه کرشمه قرار گرفته است که متعاقبا توسط روابط عمومی موسسه به سمع و نظر مردم فهیم استان رسانده می شود.

ایشان با معرفی دو کار بزرگ موسسه کرشمه در سال 1393: برگزاری دومین همایش پژوهشی موسیقی تالش در دانشکده پردیس چوکا و هم چنین برگزاری نمایشگاه آثار کتاب مولفان و محققان شهرستان رضوانشهر برای اولین بار در استان گیلان، از زحمات تمامی دست اندر کاران در این برنامه ها تشکر کرد و افزود موسسه کرشمه با تکیه بر همت بالای این عزیزان امیدوار است بتواند در سطح استانی و کشوری چنین برنامه های فاخری را انجام دهد البته برگزاری کنسرت های متعدد موسیقی در سطح استان و هم چنین فارغ التحصیلی تعداد زیادی از هنرجویان دیپلم کاردانش موسیقی و... از زحمات شما عزیزان نشات گرفته است.

ایشان در پایان سخنان خود افزودند موسسه در آغاز سال نو با دست پر وارد عرصه ی فرهنگ و هنر شده،که آن انتشار اولین آلبوم موسیقی تالش (آلبوم آوای کوهستان) توسط شرکت تهیه، تولید و تکثیر موسیقی کرشمه می باشد که البته شروع فروش و عرضه ی آن پس از رونمایی رسمی در اردیبهشت ماه، طی یک برنامه ی مدون انجام خواهد شد.

روابط عمومی موسسه کرشمه